Sen jest jedną z najważniejszych potrzeb fizjologicznych człowieka. Należy więc zadbać, by był zdrowy i komfortowy. Dużą rolę odgrywa w tym wybór materaca, który będzie podpierał najważniejsze punkty ciała i umożliwi wygodny wypoczynek. Aby sen był higieniczny i zdrowy, warto zainwestować w profesjonalny podkład na materac. Stanowi on barierę ochronną przed roztoczami i bakteriami, a także korzystnie wpływa na jakość wypoczynku.

Podkłady na materace – najwyższa jakość

Dobry materac sporo kosztuje, dlatego powinno się o niego odpowiednio dbać, aby jak najdłużej zachował swoje pierwotne właściwości. Doskonałą ochroną są podkłady na materace, które pozwalają utrzymać łóżko w czystości i zapobiegają jego zniszczeniu. Podkład chroni przed zabrudzeniem, przemoczeniem materaca. Jest wodoszczelny (spód wykonany z oddychającej, nieprzemakalnej membrany). Warstwa wierzchnia to dzianina frotte (80 % bawełna 20% poliester). Podkład jest antyalergiczny. Na rogach wszyta jest guma, która ułatwia mocowanie ochraniacza na materac. Podkład jest miękki. Produkt wielorazowego użytku, można prać w temp. max. 95°C i sterylizować 121°C. Kolor biały.

Podkłady na materace – funkcjonalny i estetyczny dodatek

Podczas korzystania z łóżka, wszystkie zanieczyszczenia wnikają w głąb materaca. Oznacza to, że ciągle jesteś narażony na kontakt z bakteriami i drobnoustrojami bytującymi we wnętrzu posłania. Podkłady na materace stanowią barierę ochronną, dzięki czemu Twój sen jest higieniczny i bezpieczny. Oferowane produkty zapewniają:

  • doskonałą cyrkulację powietrza,
  • wyjątkowy komfort wypoczynku,
  • ochronę przed bateriami i drobnoustrojami,
  • wysoką higienę snu,
  • zabezpieczenie wierzchniej warstwy łózka.

Podkłady na materace polecane są w szczególności osobom obłożnie chorym, dzieciom oraz alergikom i astmatykom. Są wygodne w użyciu i można je prać w pralce. Dodatkowo stanowią elegancki dodatek na łóżko, chroniąc materac przed zabrudzeniem.