\

Zarządzasz obiektem hotelowym lub posiadasz własny pensjonat? Tekstylia, jakie oferujesz gościom pozostawiają wiele do życzenia? A może poszukujesz praktycznych ręczników dla licznej rodziny w swoim własnym domu? Proponujemy Ci bogatą kolekcję ręczników, dzięki którym zapewnisz większy komfort kąpieli i dopasujesz modele do designu.

Kalejdoskop kolorów

Nasza firma specjalizuje się w produkcji tekstyliów hotelowych i domowych. Ponieważ stawiamy na wysokie standardy i zadowolenie klientów, staramy się przedstawiać jak najbogatszą ofertę produktów. Nasze ręczniki to szeroka gama kolorystyczna, a barwy, jakie znajdziesz w ofercie są nie tylko intensywne, ale i czyste oraz trwałe. Wybierając jeden lub wiele kolorów, ożywisz wnętrza łazienek, a produkty zachowają swój nienaganny wygląd nawet po wielu praniach.

Trwałość i starannie dobrane materiały

Wybierając ręczniki z naszej oferty możesz zaoszczędzić na prowadzeniu firmy lub mniej wydawać na wyposażenie domu, bowiem inwestując w jakość otrzymujesz gwarancję wieloletniej trwałości. Nie musisz obawiać się, że po jednym czy dwóch praniach ręcznik będzie nadawał się do wymiany. Do produkcji wykorzystujemy tylko najlepsze materiały z trwałym zabarwieniem, przystosowane do prania w temperaturze 40 stopni.

Nasze ręczniki to:

100% najwyższej jakości przędzy bawełnianej,
gramatura – 480g/m2,
komplety – ręcznik kąpielowy 70×140 i do rąk 50x100cm,
staranne, mocne obszycia i mocowanie pętelek,
jednolita kolorystyka.

Wymieniasz tekstylia w swoim domu, hotelu lub pensjonacie? Poszukujesz trwałych i estetycznych ręczników? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy Twoje zamówienie!