Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

W przypadku zakupu jednego towaru, termin od odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadani rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadani rzeczy.

W przypadku zakupu wielu towarów, które są dostarczane partiami lub w częściach, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas firmę Tomark-Tex, mieszczącą się w TOMARK Tomasz Wesołowski 96-313 Jaktorów Kolonia Ul. Dreszera 1 Nip 529-167-81-97biuro@tomark-tex.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą, faxem lub e-mailem). Mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia umowy.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączona w przypadku:

– umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy.

 Formularz odstąpienia od umowy

 

 

Skutki odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszt dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Proszę odesłać nam rzecz na adres: TOMARK Tomasz Wesołowski 96-313 Jaktorów Kolonia Ul. Dreszera 1 Nip 529-167-81-97biuro@tomark-tex.pl nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo od odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany jeśli odeślą Państwo rzecz przed upływem 14 dni.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacje

W razie stwierdzenia przez Klienta jakichkolwiek uszkodzeń lub wad ukrytych towaru, prosimy o powiadomienie Sprzedawcy listownie, za pomocą poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego w celu uzgodnienia sposobu załatwienia reklamacji. Podstawą do reklamacji stanowi dowód zakupu.
Wszelkie artykuły oferowane w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte rękojmią za wady ukryte na okres dwóch lat.

 

Zamówiony towar, wysyłamy do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej

.

Koszt dostawy naliczany jest indywidualnie do każdego zamowienia.

Cena jednej paczki do 30 kilogramów wynosi 21 netto.

Jesli przesyłka wysyłana jest za pobraniem, należy doliczyć 5 zl netto.

Przy zamówieniu o wartości powyżej 1000 zł netto, dostawa gratis.

Możliwy odbiór osobisty w siedzibie firmy Tomark-Tex, mieszczącą się w TOMARK Tomasz Wesołowski 96-313 Jaktorów Kolonia Ul. Dreszera 1 Nip 529-167-81-97biuro@tomark-tex.pl